Forside / Om oss / Kontakt / Nordlaks Produkter

Nordlaks Produkter

Roger

Roger Mosand

Tittel:

Administrerende Direktør Nordlaks Produkter AS

E-post:

roger.mosand@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 17

Therese Berg

Therese Berg

Tittel:

Fabrikksjef, Nordlaks Produkter AS

E-post:

therese@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 16

_MG_8201

Gry Wingan

Tittel:

Produksjonssjef filetavdeling

E-post:

gry.wingan@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 14

Arne

Arne Andersen

Tittel:

Senior Selger

E-post:

arne.andersen@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 81 07 / +47 911 27 545

Siluett

Sigurd Jacobsen

Stilling:

Produksjonssjef slakteri

E-post:

sigurd.jacobsen@nordlaks.no

Telefon:

+47 916 97 805

Odd H. Johannessen ansattbilde

Odd H. Johannessen

Stilling:

Kvalitetssjef

E-post:

odd.johannessen@nordlaks.no

Telefon:

+47 969 17 070

_MG_8218

Kurt-Ivan D. Johnsen

Tittel:

Teknisk sjef

E-post:

kurt.johnsen@nordlaks.no

Telefon:

76 11 85 22

_MG_8214

Jarl Knudsen

Tittel:

Produksjonssjef - Biotek

E-post:

jarl.knudsen@nordlaks.no

Telefon:

76 11 85 65

Bilde ansatt Thina Kobberstad

Thina Kobberstad

Stilling:

Kvalitetssikringsleder

E-post:

thina@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 18

Frank

Frank Iversen

Tittel:

Renholdsleder

E-post:

frank.iversen@nordlaks.no

Telefon:

76 11 85 66