Forside / Kontakt salg

8584 Fabrikken Foto Stian Klaussen

Kontakt salg

Salgsavdelingen til Nordlaks består av høyt kvalifisert personell, med lang erfaring innen salg og sjømat.

Ta kontakt med en av våre ansatte for ytterligere informasjon og service.

Anja

Anja Strand

Tittel:

Salgssjef

E-post:

anja.strand@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 81 04 / +47 952 12 392

Anne-Lise

Anne Lise L. Eide

Tittel:

Senior Selger

E-post:

anne-lise.lassesen.eide@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 81 71 / +47 909 23 157

Helene

Helene Hokland Kristensen

Tittel:

Selger

E-post:

helene.kristensen@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 81 02 / +47 952 98 386

_MG_8166

Tor Steinsbu

Tittel:

Selger

E-post:

tor.steinsbu@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 85 83 / +47 916 00 842

Joakim

Joakim Eilertsen

Tittel:

Selger

E-post:

joakim.eilertsen@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 85 80 / +47 906 35 699

Odd-Eirik Jenssen

Tittel:

Selger

E-post:

oddeirik.jenssen@nordlaks.no

Telefon:

+ 47 979 54 874

Renate

Renate Gjessing

Tittel:

Salgskoordinator

E-post:

renate.gjessing@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 81 70 / +47 934 02 697

_MG_8145

June Nicolaysen

Tittel:

Salgskoordinator

E-post:

june.nicolaysen@nordlaks.no

Telefon:

+47 76 11 85 31 / +47 481 13 625

_MG_9231

Brita Eilertsen

Tittel:

Salgs- og markedsassistent

E-post:

brita.eilertsen@nordlaks.no

Telefon:

76 11 81 69